نان ایرانی، توسعه ایرانی

مقاله رنانی که مجله کرگدن به سلیقه خود عنوان آن را به «گندم نما و جوفروش» تغییر داده و جایی که «نان برتر» با «حجاب برتر»‌ مقایسه شده است را نیز حذف کرده است. این مقاله در آبان ۱۳۹۵به چاپ رسیده‌است.

برای دریافت فایل پی‌دی‌اف این مقاله کلیک کنید

 

 

برچسب ها: توسعه اقتصادی

نظرات  

0 # نقداکبر مختاری 1395-10-02 01:16
توجه ویژه شما به افزون سازی مهارت بجای مدرک گرایی و افزون سازی عقلانیت بجای تاکید صرف بر هوش فردی با محتوای متن شما مغایرت دارد.تاکید شما بر احتمال مردودی و تجدید در ساختار متحول شده تحصیلی دوران ابتدایی طی سالهای اخیر با نبود هیچ گونه مردودی در دوره ابتدایی و دفاع از تدریس بزبان مادری اقوام با توجیه تنها بهتر یادگرفتن نشان از عدم توجه به وضعیت فعلی و آینده تمامیت ارضی کشور بزرگ ایران دارد.
جناب استاد رنانی در شرایط خطیری بسر می بریم در چنین شرایطی تدریس بزبان مادری اولویت کشور نیست وقتی تمامیت ارضی ایران از سوی بیگانگان قدرت ماب و همسایگان بیگانه در تهدید پنهان و آشکار بسر می برد.
دموکراسی و اندیشه های دموکراتیک در جهت توامندسازی نظامهای سیاسی و ملتها تبلور یافتند لیکن اگر تحت عنوان زیبای دموکراسی و دفاع از این اندیشه، ناخوداگاه سبب صدمه به تمامیت ارضی کشور شویم در نهایت خسرانی بس عظیم را مرتکب گشته ایم خسرانی که اولین شهیدانش دموکراسی و آزادی و توسعه کشور خواهد بود.توسعه ای که بدون امنیت بهیچ وجه قابل تحقق نخواهد بود.
#کانال_دیپلماسی #دکتر_رنانی @bestdiplomacy
نقل قول

اضافه کردن نظر