کودکی توسعه و توسعه‌ی کودکی 
 
اردیبهشت امسال سیزدهمین سالگرد پرکشیدن دکتر حسین عظیمی بود. به همت دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، در تمام این سیزده سال، مراسم یادبود این استاد بزرگ در قالب همایش اقتصادی برگزار شده‌است. از سال 1392 همایش‌های یادبود مرحوم دکتر عظیمی تحت عنوان «مرزهای دانش اقتصاد توسعه» ادامه یافته‌است. بنابراین در 14 اردیبهشت اسال «چهارمین همایش سالانه مرزهای دانش اقتصاد توسعه»با عنوان «نهادها، اشتغال مولد و رشد با کیفیت» در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد که من نیز در این همایش سخنرانی ای با عنوان «کودکی توسعه و توسعه کودکی» داشتم که فعلا فایل صوتی آن را می‌توانید در پیوند زیر بارگیری کنید.
 
 

برچسب ها: توسعه اقتصادی, کودک و توسعه

نظرات  

0 # جواب: کودکی توسعه و توسعه کودکی .......... (فایل سخنرانی رنانی در چهارمین همایش مرزهای دانش اقتصاد توسعه - اردیبهشت ۹۵)علی 1396-09-27 11:23
در پاسخ به این اظهار نظر دانشجو:
فقط میتونم بهت بگم شما ی دیوث سیاسی و علمی هستی،همین

از کوزه همان برون تراوت که در اوست جناب مثلا دانشجو
نقل قول
+6 # جواب بالاییحمید 1395-04-12 19:22
دو دسته آدم در برابر رنانی قرار دارند:
دسته اول آدم های کودن
دسته دوم آدم های نابغه
کودن ها خودشون به دو دسته تقسیم میشن: کودن های نوع اول همه دکترا و همه کسایی رو که سخنرانی میکنند، تحسین میکنند، کلاً آدم پشت تریبون میبینند جو میگیرتشون و دست و هورا میکشند. کودن نوع دوم هم چون نمیفهمه برای کسی دست نمیزنه و دست که نمیزنه هیچ، نمیتونه و بلد نیست احساساتشو چه خوب چه بد بیان کنه، توهین میکنه و فحش میده.
آدم های نابغه: نابغه نوع اول هر حرفی رو تحلیل میکنه. حالا میخواد بپسنده یا نپسنده تحلیل میکنه و با دلیل و منطق پشت حرفای رنانی کامنت میزاره. اما نابغه نوع دوم هم در واقع، کودنی بیش نیست فقط تحصیلکرده است یا حتی نخبه هست اما چون نمیتونه اقتصاد رو به زبان عام بگه و اصلاً اقتصاد را در واقعیت و در دل جامعه نمیفهمه و به طور خلاصه حسودیش میشه به این بنده خدا، آکادمیک و حالا با بازی با الفاظ رنانی رو تخریب میکنه.
حالا تو از کودوم دسته ای؟!
دیگه مثل رنانی نداریمااااااا برو مقاله های سرمایه نمادین رو بخون، میفهمی این آدم، رنانی نیست، بلکه سرمایه است.
نقل قول
-18 # بابت بی غیرتیدانشجو 1395-03-06 21:36
فقط میتونم بهت بگم شما ی دیوث سیاسی و علمی هستی،همین
نقل قول
+8 # تشکرفخاری 1395-03-05 20:03
سخنرانی ها بسیار برای من اموزنده بود
با تشکر
نقل قول

اضافه کردن نظر