سپاسگزاری نرگس از محسن رنانی

نرگس با انتشار یادداشت زیر در کانال شخصی‌ خود از محسن رنانی تشکر کرده است:

 

نامه ای برای یک مرد منحصربفرد

دکتر رنانی عزیز

می دانم دوست نداری این نامه را بنویسم اما می نویسم. می خواهم از شما تشکر کنم. می خواهم از شما که قهرمان من هستید تشکر کنم. شما پس از آنکه دوستم سپهر مرا متقاعد کرد که در تلگرام کانال ایجاد کنم داستان مرا شنیدید. بعد از اینکه درخواست کمک مرا شنیدید هیچگاه مرا تنها نگذاشتید.

خوشحالم که سپهر تلگرام را معرفی کرد. او به من گفت اگر مردم ایران از مشکلات من آگاه شوند کمکم خواهند کرد. چه ابزار ساده‌ای باعث شد شما مرا پیدا کنی. او راست می گفت. شما به کمک من آمدی و حتی در روزهایی که احساس می شد حسابی گرفتار هستی در مورد من نوشتی. طوری در مورد من نوشتی که انگار دخترت هستم. می توانستی این کار را نکنی، مثل صدها نفری که چنین کردند و نادیده گرفتند. شما صدای من بودی. خالصانه و صادقانه به من کمک کردی و اگر چنین نبود من اکنون پاسپورت ایرانی نداشتم. و اگر چنین نبود از این ماجرا خلاص نمی شدم و نمی توانستم به ایران برگردم و خیلی چیزهای دیگر...

درباره مشکلات من نوشتی و انتشار این مطالب باعث شد کمتر احساس تنهایی کنم. روز و شب برایم می نوشتی و با من صحبت می‌کردی. شما آدم های زیادی را وارد زندگی من کردی که بدون آنها زندگی برایم قابل تصور نبود. سپاسگزارم. سپاسگزاری هیچگاه کافی نیست. ممنونم از اینکه در ماه های اخیر مثل خانواده ام بودی. ممنونم برای اینکه ایفای نقش پدرانه برایم.

آزادی من به معنی برگشت من به سوی خدا است و از خدا می خواهم هر چه از صمیم قلب می خواهی به شما بدهد. برایتان بهترین ها را آرزو دارم، الان و همیشه...

شما الگوی من و بسیاری از افراد هستی و امیدوارم عشقی که به من دادی صد برابر به خودتان برگردد. از امروز به هر کسی کمک کنم شما را در ذهنم به خاطر خواهم آورد.

ممنونم از اینکه دوست پدرم هستی. می دانم بابا حسن دوستتان داشت و آنچه که برای دخترش انجام دادی فوق العاده بود. او از بهشت به شما لبخند می زند و به شما افتخار می کند. پدرم در آرامش می داند که به روزهای خوب باز خواهم گشت.

در این روزهای سخت دوستان و اقوام واقعی خودم را کشف کردم، ممنونم که یکی از آنها بودی...

امیدوارم این نوشته تجربه ای باشد برای همه کسانی که آنرا می خوانند. امیدوارم هیچوقت درخواست کمک کسی را بی پاسخ نگذاریم. هر یک نفر می تواند زندگی را به شرایط بهتری تغییر دهد. هر تلاشی می تواند به تغییری مثبت منجر شود. آنچه که دکتر رنانی برایم انجام داد شروع پویش کمک است. شما قهرمان داستانم هستی و به شما درود می فرستم. در برابر سر تعظیم فرود می آورم و همیشه قدردانت هستم.

سپاسگزارم ازت قهرمانم. از ته قلبم ممنونم.

دوستتان دارم

نرگس کلباسی اشتری

هشتم فروردین 96. هندوستان

 

این یادداشت را در کانال شخصی نرگس دنبال کنید.

 

برچسب ها: نرگس کلباسی

نظرات  

0 # عزیز شدنحسین محمدنظامی 1396-07-11 10:08
عزیز شدن دل صاف در درجه اول می خاد و بعد دانش.
به نظرم در محسن جان رنانی هست.
نقل قول
0 # مشر مطالبخسروتاش 1396-06-17 11:24
من همیشه در ماشین در هنگاه رانندگی به سخنرانی های دکتر رنانی گوش می دهم . امید وارم همه این صحبت ها بشنودند . پس تا می توانید این سخن ها را پراکنده سازید
نقل قول
+3 # تشکر استاد بزرگرضا 1396-01-21 02:49
استاد بزرگ و ارجمند من بسیار شما رو دوست دارم و از صداقت و شفافیت شما بسیار سپاسگذارم امیدوارم موفق باشید در زندگی
با تشکر از زحماتتان
نقل قول
+3 # تشکرمهدی خاتمی 1396-01-19 01:03
استاد رنانی شما نمونه واقعی یک انسان هستید. بودن افرادی چون شما در دنیا انسان را به زندگی دلگرم تر می کند. مطالب پربارتان را همیشه دنبال می کنم و از شما تشکر می کنم.
نقل قول
+3 # تشکر از خادمان بی انتظار کشورمانمهدی - دانشجو 1396-01-15 20:44
دکتر رنانی عزیز ما هم به نوبه خود از شما سپاسگذاریم. انشالا صدسال زنده باشید تا جامعه ما بتواند از وجود شما بهره های فراوان ببرد.
نقل قول

اضافه کردن نظر