کارگاه اقتصاد ایران
چرا چنین شد؟ به کجا می‌رود؟ چه باید کرد؟

آیا اقتصاد ایران در حال ورود به سخت‌ترین دوره‌ی خود، پس از انقلاب اسلامی است؟

تا پیش از بحران اخیر در بازار ارز، اقتصاد ایران در ترکیبی از شرایط ریسک و عدم اطمینان قرار داشت. با وقوع بحران اخیر، اقتصاد ایران به طور کامل وارد شرایط عدم اطمینان شده است. الگوی رفتاری بازیگران اقتصادی در شرایط عدم اطمینان به طور کلی از الگوی رفتاری آنها در شرایط ریسک متفاوت است. به همین علت، پیش بینی تحولات اقتصاد کلان کشور در شرایط عدم اطمینان بسیار سخت و غیرقابل اعتماد خواهد بود. این همان مساله‌ای است که مدیران بنگاه‌های اقتصادی را با سردرگمی گسترده‌ای روبه رو کرده است.

«کارگاه اقتصاد ایران: چرا چنین شد؟ به کجا می‌رود؟ چه باید کرد؟» با هدف بصیرت افزایی به فعالان اقتصادی و مدیران بنگاهها در شرایط کنونی اقتصاد ایران طراحی شده است. این کارگاه با حضور و مشارکت تعدادی از برجسته‌ترین صاحب‌نظران اقتصادی و متخصصان بازارهای پولی و مالی از جمله دکتر محسن رنانی، دکتر حسین عبده تبریزی، دکتر محمد ستاری‌فر، دکتر حجت‌الله میرزایی و … برگزار می‌شود.

این دوره به تحلیل تحولات جاری اقتصاد و بررسی چشم انداز اقتصاد ایران تا پایان سال ۱۳۹۷ می‌پردازد.

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

 

نظرات  

0 # پیشنهادA 1397-07-13 11:05
با سلام
ضمن تشکر از برگزاری برنامه چه باید کرد؟ در تاریخ ۱۲ مهر ۹۷ پیشنهادی برای بهتر شدن آن دارم وانشاالله ترتیب اثر داده شود.
هدیه دادن یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین کارهاست که در هر جائی مخصوصا در چنین کارگاهی با چنین مشخصات و با حضور برخی از بزرگان صنعت ، البته ارزش مادی آن مطرح نیست و فقط صرف یادبود آن مد نظر است. اما ارائه یک فصل نامه تا حدودی کثیف و مربوطه به سال ۸۸ و یک کتاب چاپ قدیم با جلد پاره شایسته گروه آموزشی و آقای دکتر رنانی نبودکه مراسمی که به نحو عالی برگزارشده ، کتاب پاره و کثیفی ( خارج از محتوای علمی آن) باشد.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
نقل قول

اضافه کردن نظر